• Мой первый тест-драйв роликов – «Seba FR1 очима Кайота» (12.01.2008)
  • ролики Seba
  • купить роликовые коньки
задать вопрос

Новости

Мой первый тест-драйв роликов – «Seba FR1 очима Кайота» (12.01.2008)

Кайот, 15 ноября 2011

Экскурс в историю….

Когда-то давно, около 4-х лет тому, я, как и каждый прогрессирующий роллер в те времена, пускал слюни на новые ролики Seba, а конкретно модель FR1. Выбор был не велик (так как эти ролики только занимали часть украинского рынка и еще тогда, приложив немного усилий, можно было спокойно найти ролики Salomon, которые считались эталоном, например модель S-Lab, Crossmax и другие FSK-модели, но мне они не нравились). Так вот, из Себ тогда можно было купить две-три модели (FR1, FR2 и легендарный High), мой глаз и трезвый ум выбрал Seba FR1. Скажу откровенно – я был не первым, но все же, думаю что в первую сотню владельцев Себ на Украине я попал (для сравнения, – сегодня число роликов Seba на Украине исчисляется множеством тысяч). Так вот, долго выбирая размер и замучав сам себя множеством вопросов, я выбрал свои 44-ые ФРки и поехал на роллердром кайфовать, после чего вернулся домой и написал большой и хороший обзор или даже тест-драйв этой модели. Не смотря на то, что, как я уже заметил, ролики продавались более года, моя статья оказалась очень популярной и уверен, до сих пор её читают молодые поклонники роликов Seba FR1. С тех пор утекло много воды и уже все поменялось. В обзоре я рассказывал про модель 2008 года, после чего вышла коллекция 2009-2010, сейчас мы уже вовсю знакомимся и начинаем продавать еще более усовершенствованные модели из коллекции 2011-2012. Поменялось всё – дизайн, материалы (качество улучшилось), принципы крепления, качество сборки и т.д., но я хочу поделится с вами этой статьей лишь для того, чтобы вы (будь вы начинающий роллер или уже катаетесь более года) на минутку представили, как все было раньше и о чем думали и на что обращали внимание представители роллерского поколения тогда, когда фразы “Цветной custom kit” и колеса Hyper вообще даже не присутствовали в наших мыслях)) Итак 4 года тому…

 

 

Хотів би поділитися з вами своїми враженнями від Freeride моделі Seba. Збираючись купити нові роли, я прочитав багато інфи, на різних ресурсах і мовах, тепер, перевіривши все це на практиці, можна зробити якісь висновки. Стаття вийшла доволі докладна, трохи величенька, та можливо вона стане комусь у пригоді при купівлі нових ролів.

 

І так, зазначу одразу, що взув я Seba FR після фітнес моделі від Саломон, тому і оцінка відповідна)))

 

Почну зверху:

1. Каф

 “Каф – каф ”” важный”)) (С)President))

Значить можу сказати, що плюсом його в даній моделі являється ексцентрик в точці кріплення до шела, за допомогою чого можна регулювати положення кафа.

Під час затягування баклі дві частинки кафа сходяться. Якщо взяти правий бут, то там права частина кафа, повинна залазити під ліву, а виходить навпаки, тому цей момент потрібно регулювати руками під час затягування. Це є мінусом.

 

2. Бакля

Це перша з трьох складових які в основному піддаються критиці. Можу сказати, що вона доволі еластична і при першому катанні не зламалася, та і думаю прослужить щє довго (принаймні сподіваюся на це).

Але тут є і один, момент, на який хочеться звернути увагу. Знову ж таки при затягуванні баклі, в цій моделі, вона ховається під каф. Взагалі це вважається плюсом, але моя думка інша. Справа в тім, що при затягнутій баклі, частина що пішла під каф, на стільки сильно затискається між кафом та валянком, що навіть при натисканні “кнопки” для відпускання, вона все одно не відпускається, і потрібно трохи потягнути за неї.

Вирішується ця проблема просто. Частина баклі, кілька сантиметрів, в залежності від того на скільки сильно ви затягуєте, обрізається, щоб вона не дуже сильно ховалася під кафом.

 

3. Шел

Шел дійсно доволі міцний і пружний. Шелом задоволений. Як здалося справжній ФСКашний шел.

Тут зупинюся на кількох моментах:

- бокові слайдери. Доволі потрібна штука. Навіть при першому катанні в Пантері, при слайдах, було видно, що він захищає шел.

- п’яточна бакля з підкачкою. Класна штука, головне не переборщити з цією самою підкачкою)).

- сім отворів, для зміни положення рами. На любий смак…

Шел іде з такою послідовністю (пам’ятаю для 40-их розмірів). Один для 41-42, окремо 40, і один для 43-44. Щось приблизно таке і для тридцятих. Тобто в разі чого, з часом можна просто змінити валянок.

 

4. Валянок (лайнер)

Це також складова, яка піддавалася критиці)). Як на мене, нормальний валянок. Коли приміряв, то було не досить комфортно, але почав їздити, все сіло на свої місця, ще можливо розтягнеться, хоча зараз якраз як на мене шитий.

 

5. Шнуровка

Це остання складова, що не подобається багатьом. Кажуть про те, що на шелі її не можливо затягнути, насправді це не так. Просто китайці наліпили шнуровку, і якось не розумно повставляли самі шнурки. Коли затягуєш їх, то шнурок виходить з низу, а не з верху отвору в шелі. Шнурок треться об його гострий край (відповідно і швидше рветься). Зрозуміло, що ми прикладаємо більше зусиль, для затягування.

Ця проблема вирішується також елементарно. Просто треба перешнуроватися так, щоб шнурок виходив з верху отвору, і в наступний заходив з низу, от і все. Проблема зі шнуровкою на шелі закрита.

Багато хто неоднозначно відноситься до шнуровки на валянку, аж до самого верху. Скажу, що цей момент мені сподобався. Таким чином можете подвоїти фіксацію ноги.

 

6. Рама

243 – це число каже саме за себе. Коротка і міцна рама (4 * 80), що ще треба для фріскейту чи слалому)). Відповідно і з рокерінгом проблем ніяких не буде.

 

7. Підшипи

ILQ 9. Вони ніколи не користувалися популярністю. Здивувало те, що китайці напихали стільки мастила, що воно лізе з усіх щілин, і при першому ж катанні позбирало увесь пил в Пантері)).

 

8. Колеса

80/85А. Норм колеса. Добре здивувала жорсткість. При слайдах в Пантері відчуваєш себе більш впевнено, що на її слизькому (як на мене) покритті досить важливо.

 

Загалом можу сказати, що фіксація класна. Під час самого катання спочатку затягнув ВСЕ дуже сильно, до того, що аж почало зводити ногу і я почав хвилюватися)). Через деякий час трохи розпустив, і все було норм.

Виявив лише один недолік, трохи давить передня частина під баклею. Це, мабуть, через те, що не правильно виставлене положення кафа під мою ногу (крайнє верхнє). Спробую переставити його в крайнє праве положення.

Розмови про те, що ФРи важкі, ну я про це навіть не згадав під час катання.

Тобто моя думка, що це класні роли, як для ФСК так і для слалома, завдяки короткій рамі. Роли мають свої переваги і недоліки (які на щастя, не дуже значні і легко усуваються). Для тих, хто ще не вирішив і вагається, можу твердо сказати, на таких ролах варто покатати. І як завжди підводимо підсумок:

 

Позитивні моменти (+):

 - класна фіксація

 - шнуровка на валянку

 - п’яточна бакля

 - ексцентрик кафа

 - міцний та пружній шел

 - коротка рама

 - отвори для зміни положення рами

 - колеса (жорсткість).

 

Недоліки (-):

 - проблема з кафом при затягуванні

 - проблема з верхньою баклею

 - неправильна шнуровка

 - погані підшипи.

 

Моя оцінка 4,5 з можливих 5.

 

Ну что-же друзья, это было 4 года тому назад. Про многие эти моменты, сегодня мы даже не вспоминаем, почти все поменялось, сейчас актуальны вырезы на шеле, новые подшипники, колеса, цвета обвесов и т.д. В общем я провел тут тот самый маленький экскурс в историю, а нам все же стоит вернуться в 2011 (а скоро 2012), и жить новыми моделями, новыми технологиями, трюками и соревнованиями))) УРА ТОВАРИЩИ!

теги:
Отзывов ещё нет
Ваш отзыв о товаре
адрес не будет
опубликован